O Blogu

Odchudzanie bez ćwiczeń? Serio? To możliwe? Być może akurat zadajesz sobie takie pytanie. Odpowiadając na Twoje wątpliwości – TAK, to możliwe. Cele mogą być różne… Powrót do sylwetki z przed ciąży, czy ubranie sukienki z przed lat. A może po prostu chcesz lepiej poczuć się w swoim ciele. Dobrze trafiłeś! My Ci w tym pomożemy. 

 

Kim jesteśmy?

Główną pomysłodawczynią bloga bezcwiczen.pl jestem ja, czyli Katarzyna. Jestem zwolenniczką zdrowego trybu życiu, zwłaszcza jeśli chodzi o dietę. W 2020 roku uzyskałam tytuł inżyniera Technologii Żywności i Żywienia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Obecnie, jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie i Inżyniera w Produkcji. Jednak bezcwiczen.pl to zespół. Wraz ze mną tworzą go – Aleksandra i Łukasz, którzy od samego początku wspierali mnie w realizacji mojego pomysłu i również będą udzielać się na blogu.

Dlaczego blog?

 Blog powstał z chęci pomocy innym i pasji. System FIT6 był jedynie impulsem do jego stworzenia, jednak zamysł jest znacznie szerszy. Chcemy propagować zdrowy tryb życia, poprzez przepisy na różne posiłki, uświadamianie o wartościach żywieniowych lub ich braku w wielu produktach, czy zwalczanie mitów żywieniowych. Sama przygoda z programem utraty wagi zaczęła się już od początku jego powstania. Interesujący był dla nas cały jego przebieg, który jest oparty o dietę oraz suplementację. Zaletą, jest to, że może być stosowany przez większość osób i nie wymaga prywatnych konsultacji z dietetykiem. Z ciekawością obserwowaliśmy rezultaty innych uczestników w gubieniu kilogramów. Efekty były na tyle zadowalające, jeżeli chodzi o krótki czas metamorfoz, że zaczęliśmy informować o tym naszych znajomych i najbliższych. Zdając sobie sprawę jak uciążliwym problemem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, chcemy przekazać tę informację jak największemu gronu. Ten nowy program dietetyczny, jest na tyle uniwersalny, że może być stosowany w celu oczyszczenia i detoksykacji organizmu, które wpływa na lepsze samopoczucie

Niezwykle ważnym elementem w osiągnięciu upragnionego celu jest motywacja. O wiele łatwiej zmagać się z problemem, jeśli masz kontakt z osobami, które także chcą Twojej przemiany i Ci w tym pomogą – od tego jesteśmy.

Tak więc, jeśli nie masz pomysłu na obiad – z pewnością jakiś przepis na blogu Ci się spodoba. A jeśli chciałbyś zgłębić temat zdrowego trybu życia lub ciekawostek z świata nauki o żywieniu i nie tylko, jak najbardziej zapraszamy do czytania naszych wpisów. 

 

Największym niebezpieczeństwem dla większości z nas nie jest to, że mierzymy za wysoko i nie osiągamy celu, ale to że mierzymy za nisko i cel osiągamy.”